Architektura wnętrz

strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid_depth::operator_options() should be compatible with views_handler_filter_in_operator::operator_options($which = 'title') in /home/antenor/antenor.pl/public_html/sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid_depth.inc on line 89.

Wnętrze z charakterem

Właściwie zaprojektowane wnętrze daje poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu, jest wygodne i funkcjonalne. Przebywając w takim wnętrzu po prostu czujemy się dobrze.
Styl aranżacji pomieszczeń decyduje nie tylko o wygodzie korzystania z nich, ma również znaczący wpływ na ogólny komfort psychiczny osób w nich przebywających. Umiejętna aranżacja sprawia, że to samo wnętrze może zyskać skrajnie różny charakter.

Aranżacja światłem

Światło decyduje o tym, jak postrzegamy otoczenie i jak się w nim czujemy, wydobywa kształty. W innym świetle odpoczywamy, w innym pracujemy. Odpowiednio rozplanowane stanowi jeden z ważniejszych elementów kształtowania przestrzeni. Dzięki właściwemu oświetleniu możemy wyodrębnić poszczególne, funkcjonalne strefy oraz stworzyć indywidualny klimat pomieszczenia.