Mieszkanie dwupokojowe

Nr oferty: 
209/M/11
Lokalizacja: 
Bielsko-Biała, os. Karpackie
Powierzchnia: 
49 m²
Cena: 
180 000 zł
Cena 1 m²: 
3 670 zł
Liczba pokoi: 
2

Spółdzielcze, własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, o powierzchni 48,5 m2, położonego na czwartym piętrze w bloku 8-mio piętrowym. Wysoki standard wykończenia - remont przeprowadzony w 2008 r. Na podłogach: w przedpokoju i mniejszym pokoju - panele, w większym pokoju - wykładzina dywanowa, w kuchni, łazience i na balkonie - kafelki. Nowoczesna obudowa kaloryferów. Okna plastikowe, niskoemisyjne, parapety wykafelkowane. Podwieszane sufity, oświetlenie częściowo halogenowe. Sieć internetowa rozprowadzona w salonie i pokoju.
Mieszkanie słoneczne, bardzo ciepłe (niskie koszty ogrzewania).
Do mieszkania przynależy prawo korzystania z pomieszczenia gospodarczego na piętrze (pomieszczenie dla 2 mieszkań) oraz piwnica.

Niski czynsz do spółdzielni mieszkaniowej - ok. 320 zł/mies., w tym ogrzewanie, ciepła i zimna woda, wywóz śmieci, fundusz remontowy i utrzymanie części wspólnych, a także gaz. Dogodna lokalizacja: w pobliżu duży parking, sklepy, place zabaw, przystanki autobusowe, szkoła, przedszkole, basen, kościół, a także ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne.

Cena do negocjacji.

Zdjęcia: 
Salon
Salon
Salon
Kuchnia
Kuchnia
Kuchnia
Pokój
Pokój
Łazienka
Przedpokój

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: 7357.